Jdi na obsah Jdi na menu
 


Život JE

Příspěvky

8. 7. 2016

Některé názory v alternativních vodách, o kterých je třeba pochybovat

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Konkrétní důsledky úskalí eso světa, praktiky některých "duchovních průvodců apod. Tento článek volně navazuje na předchozí s názvem Udála se změna po roce 2012? ve kterém slibuji, že konkrétněji rozvedu úskalí esoterického světa, které nám denně přináší a kvůli kterým naše společnost zabředává v již dříve definovaných nevyhovujících situacích, které byly původně příznačné spíše pro materialistické vidění světa. Předem bych chtěla podotknout, že si velmi dobře uvědomuji, že to, co se může zdát nepřijatelné mně, může ve vašem světě fungovat velmi dobře, proto se pokusím vystříhat sporným skutečnostem (jako je víra v anděly, aury, energie přírody apod.) a budu se snažit věnovat se pouze těm, které by mohly mít vyloženě chorobný dopad na společnost s těmito zájmy.

 
Celý příspěvek

8. 7. 2016

Udála se změna po roce 2012?

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Udála se změna po roce 2012? Jaká jsou úskalí esosvěta?

 
Celý příspěvek

8. 7. 2016

Žití v systému a jak se z něj vymanit

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Vždycky jsem to nějakým způsobem podvědomě tušila, ale až v posledním roce jsem si skutečně hluboce uvědomila, že žiji ve velice propracovaném systému, který nám velmi rád implikuje různé skutečnosti, jež zapříčiňují vysokou míru lidské nesvobody.

 
Celý příspěvek

8. 7. 2016

Báječná setkání

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Tenhle článek píšu s velice pozitivní náladou, o které doufám, že se taktéž po přečtení přenese i na Vás, mých pět milovaných čtenářů :-)

Synchronicita je úžasná věc! Když totiž myslíte, že se něco důležitého ve Vašem životě lidově řečeno posralo, místo truchlení je dobré začít si všímat následných událostí, které by se nestaly, nebýt té původní se zprvu ne zrovna hezky vypadajícími důsledky. Opak ovšem, jak říkám, může být pravdou.

 
Celý příspěvek

8. 7. 2016

Iluze

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Nedávno jsem přečetla úžasnou knihu od Richarda Bacha, Iluze.
Tato kniha pojednává o dvou pilotech, kteří se náhodně potkají a začnou pracovat společně - dělají totiž vyhlídkové lety pro veřejnost. Jeden z nich je ovšem Mesiáš, je velmi moudrý a učí druhého, jak co nejlépe chápat svět. Tuto knihu určitě doporučuji k přečtení, neboť je také proložená velmi moudrými citáty, které jsou v příběhu napsány v knize Rukověť Mesiáše.
Z těchto moudrostí jsem stvořila krátké video, které může sloužit jako inspirace pro ty, kteří mají stále nějaké nevyřešené problémy a spory.
Hudbu k tomuto videu jsem složila kdysi na klavír. Ať se video líbí a myšlenky v něm inspirují:)

 
Celý příspěvek