Jdi na obsah Jdi na menu
 


Život JE

Příspěvky

2. 6. 2018

Důležitost autenticity v našem životě

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Dnes bych se chtěla pozastavit nad tím, jak je důležité přijímat nejen okolí, ale také sami sebe ve své pravé, autentické podstatě. 

 
Celý příspěvek

1. 6. 2018

Jak se vyrovnat s rozchodem

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Tento článek pramení z mé aktuální touhy vypsat se z pocitů a myšlenek, které mě v poslední době neustále provázejí na každém kroku. Je to proto, že se mi konečně podařilo nalézt odpověď na otázku, položenou v názvu, na ono „Jak?“

 
Celý příspěvek

20. 5. 2017

Beze strachu

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Je pravdou, že jsem byla vždycky tak nějak plná různých strachů. Ať už tyto strachy byly značně iracionální, či se zakládaly na reálných podnětech, byly tíživé a často mi zničily veškeré mé předchozí seberozvojové snahy. Snahy, kterým jsem věnovala mnoho času, aby je pak nějaký takový „strášek“ úplně spláchl...

 
Celý příspěvek

28. 11. 2016

Kolem nás chodí zrcadla

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Jistě mnozí z vás již slyšeli o teorii, že lidé, kteří nám do života vstupují, jsou taková chodící zrcadla, jež nám ukazují naše vlastnosti a tím nás učí poznávat sami sebe a naše cíle. Tato odzrcadlená část naší povahy může být vlastnost, kterou:

 
Celý příspěvek

27. 11. 2016

TEĎ potřebné ke změně

/ Rubrika: Život JE / Komentářů: 0

Dnes bych se, jako už poněkolikáté, ráda zaměřila na tvorbu vlastní reality a jaký má na ní podíl zaměření našich myšlenek. V poslední době jsem si totiž znovu potvrdila jednu věc, o které mám momentálně potřebu se rozepsat. Tou věcí je skutečnost, že nutné životní změny se vždy dějí právě TEĎ, ať už o nich sníme a přemýšlíme, jak dlouho chceme. Zasvěcenější pochopí, že zde opět narážím na jistou „nesmyslnost“ Tajemství, které nám předkládá k uvěření, že pokud si představujeme nějakou skutečnost, jako bychom ji už měli, nutně se pak tato představa přelije do reality. Já ovšem ze svých zkušeností tvrdím, že není nutné, ba ani žádoucí dlouho snít o kýžené skutečnosti či změně a razím svou teorii (a vlastně i praxi), že ke změně může dojít vždy jen teď, a to pokud v myšlenkách změníme pohled na tu skutečnost, kterou chceme změnit.

 
Celý příspěvek